čtvrtek 24. prosince 2015

Krásné Vánoce přeje Márina a Bobina

Krásné Vánoce všem čtenářům blogu přeji a jako dáreček přináším výběr filmů, které jsem v letošním roce viděla a které podle mě stojí za to :)

Jako první mi utkvěl v paměti film Sama nocí tmou. Je od íránsko-americké režisérky a to už napovídá, že to bude něco malinko jiného, kombinace hororu a romantiky, krásné písně, tajemná žena v černém pláštíku, která brázdí temné ulice města na svém skejtu :)


Filmy Larse von Triera obcházím obloukem, jsou na mě moc brutální a psychotické, film Kdo je tady ředitel? je ale taková výjimka, protože ten je naopak docela vtipný, i když takovým tím trochu severským suchým způsobem. Tolik paralel, které jsem tam našla ke svému životu ;)

Film Mládí je v určitých kruzích teď hodně populární. Pro mě to bylo už trochu na hranici kýče, na druhou stranu musím říct, že jsem si ho dost užila a zůstal ve mně po něm takový ten dobrý pocit, který jsem si pak ještě dlouho vybavovala. Takže čistě pocitově doporučuji :)

Co se týče šití, tak to jsem teď dost zanedbávala, po motýlkových obalech na knihy jsem už jen zkracovala závěsy, nuda, ale čekám od "ježíška" dárkový poukaz na nákup látek, takže brzy přijdu s něčím novým :)

2 komentáře:

  1. Zatím jsem neviděla ani jeden ze zmíněných filmů, ale určitě se podívám:-) Stala jsem se tvou pravidelnou čtenářkou, jinak zrovna začínám s blogem a byla bych moc ráda, kdyby ses mrkla. Začátky jsou vždy těžké, tak bych ti byla moc vděčná, kdyby ses stala také pravidelnou čtenářkou. Moc by mi to pomohlo. Přeji krásný zbytek dne :-)

    www.jdeocestu.blogspot.cz

    OdpovědětVymazat